VLÁDA: Udržanie elektrárne vo Vojanoch má zabezpečiť expertná skupina (2)
Trebišov 24. augusta (TASR) – Ministerstvo hospodárstva SR chce udržať výrobu a zamestnanosť v elektrárňach vo Vojanoch (EVO) v okrese Michalovce. Má tomu napomôcť expertná skupina zložená zo zástupcov rezortu hospodárstva, Slovenských elektrární (SE), Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) a Slovenskej elektrizačnej a prenosovej sústavy (SEPS). Oznámil to po dnešnom rokovaní vlády v Trebišove minister hospodárstva Peter Žiga (Smer-SD). (Zobraziť celý článok)
