ENERGIE: Výrobcovia elektriny demonštratívne doručovali doklady do podateľne ZSE
Bratislava 5. augusta (TASR) – Výrobcovia energie z obnoviteľných zdrojov dnes demonštratívne odovzdávali v podateľni Západoslovenskej energetiky (ZSE) v Bratislave doklady, ktoré musia do 15. augusta doručiť prevádzkovateľovi distribučnej sústavy a zároveň aj Úradu pre reguláciu sieťových odvetví. V opačnom prípade stratia nárok na podporu. Rozhodli sa tak postupovať potom, čo v minulom roku o podporu prišli. ZSE podľa hovorkyne Michaely Dobošovej preverila, či si v tom čase výrobcovia splnili všetky zákonné povinnosti. (Zobraziť celý článok)
