Bratislava: Nové Mesto nahlásilo Siemensu stovky nefunkčných lámp
Bratislava 20. februára (TASR) – V bratislavskej mestskej časti Nové Mesto zistili inšpektori verejného poriadku v uplynulom období takmer tri stovky nefunkčných verejných svietidiel. Keďže verejné osvetlenie v Bratislave je v priamej správe magistrátu a stará sa oň spoločnosť Siemens, mestská časť nahlásila zoznam nefunkčných svietidiel tejto firme. Informuje o tom Nové Mesto na svojom webe. (Zobraziť celý článok)

