Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Východoslovenská energetika zakaznici poradenstvo
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
10. januára 2022 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Východoslovenská energetika otvorila vo Vranove nad Topľou nové kontaktné miesto

Obyvatelia mesta a širšieho okolia tu môžu vybaviť svoje požiadavky spojené s dodávkou energií. Na brífingu o tom informoval vedúci úseku Retailoví zákazníci VSE Marek Novotný, primátor mesta Ján Ragan, prednosta Okresného úradu Alfonz Kobielsky a majiteľ komplexu AOC Ľubomír Semko.

Požiadavka prišla vo forme listu od prednostu Okresného úradu vo Vranove nad Topľou Alfonza Kobielskeho. Tá vznikla na základe podnetov od samotných občanov Vranova nad Topľou a okolia. Teší ma, že sme sa rozhodli ísť zákazníkom v ústrety a otvoriť túto prevádzku,“ uviedol vedúci úseku Retailoví zákazníci VSE Marek Novotný.

Poskytnú informácie

Predajcovia VSE radi pomôžu a poskytnú informácie napríklad o pripojení a prepise odberného miesta, o spotrebe elektriny a zemného plynu, možnostiach zmeny taríf, o faktúre či zálohových platbách.

V meste a okrese Vranov nad Topľou žije približne 80-tisíc ľudí, ktorých požiadavky na dodávku energií sa neustále menia. Z tohto dôvodu som veľmi rád, že VSE nám vyšla v ústrety a vracia svoje kontaktné miesto do nášho mesta, okresu. Pevne verím, že aj tento krok zvýši kvalitu života našim občanom,“ skonštatoval primátor mesta Ján Ragan.

Nové miesto nájdu zákazníci v budove AOC Vranov na 1. poschodí a otvorené bude vždy v utorok a vo štvrtok od 9:00 do 17:00.

Partnerský koncept

Mám radosť z toho, že od dnešného dňa nemusia obyvatelia mesta a okresu cestovať do Humenného alebo Michaloviec a obchodné vzťahy s VSE môžu vyriešiť priamo v našom meste,“ zdôraznil prednosta Okresného úradu vo Vranove nad Topľou Alfonz Kobielsky.

Ide o prvý partnerský koncept VSE tohto typu, ktorý chceme vyskúšať, alebo nám dáva zmysel byť takto bližšie k našim zákazníkom. Zákazníci tu môžu vybaviť základné požiadavky spojené s dodávkou energií. Nové miesto sme otvorili vďaka externému partnerovi, ktorý zabezpečil externých predajcov, ktorých sme vo VSE vyškolili. VSE zas zabezpečila v spolupráci s mestom Vranov nad Topľou priestor v komplexe AOC, ktoré predstavuje moderné centrum rôznych pobočiek a služieb na jednom mieste. Ak sa táto forma spolupráce osvedčí, sme pripravení otvoriť rovnaké miesta prvého kontaktu aj v iných väčších okresných mestách,“ dodal Novotný.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.