Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovensky plynarensky priemysel budova bratislava spp mapy.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, maps.google.com
12. mája 2020 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Slovenský plynárenský priemysel pre zlepšenie situácie už tiež otvoril svoje zákaznícke centrá

Na základe vyhodnotenia súčasnej situácie a za prijatia dôkladných opatrení na ochranu zdravia a bezpečnosti tak zákazníkov, ako i zamestnancov, pristupujeme od utorka k znovuotvoreniu všetkých svojich 19 zákazníckych centier po celom Slovensku,“ informoval hovorca SPP Ondrej Šebesta.

Plynári upozorňujú, že vstup do každého zákazníckeho centra bude možný len s rúškom na tvári a zároveň bude zo strany zamestnancov SPP regulovaný v zmysle dodržiavania maximálneho možného počtu zákazníkov na meter štvorcový.

Zákazníkom budú k dispozícii jednorazové písacie potreby. Zamestnanci zákazníckych centier budú pracovať v záložných tímoch, s možnosťou rýchlej výmeny,“ konštatoval Šebesta, podľa ktorého sa SPP darilo aj počas pandémie koronavírusu zabezpečovať bezproblémové dodávky energií a služieb prostredníctvom elektronickej a telefonickej komunikácie. „Tieto možnosti ostávajú pre zákazníkov SPP aj naďalej plne k dispozícii,“ uzavrel Šebesta.

Svoje zákaznícke centrá už otvorili aj ďalšie veľké energetické spoločnosti, ako napríklad Stredoslovenská energetika, Východoslovenská distribučná či ZSE Energia.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.