Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

Samospráva Fiľakova obnovila verejné osvetlenie v roku 2005

„V rámci rekonštrukčných prác došlo k výmene 732 kusov svetelných telies za úsporné. Ďalej boli obnovené elektrické výzbroje stožiarov, obnovené a vymenené rozvodné skrine a tiež vybudované nové trasy verejného osvetlenia v dĺžke 770 metrov,“ priblížil Erdős s tým, že návratnosť investície je vo forme úspor na spotrebe elektrickej energie a bežnej prevádzke verejného osvetlenia.

K ďalšiemu rozšíreniu siete osvetlenia v meste došlo podľa jeho slov v roku 2014. „Vtedy boli vybudované nové trasy v dĺžke 1940 metrov na základe zmluvy uzavretej so súkromným partnerom do roku 2023,“ ozrejmil riaditeľ a dodal, že v nasledujúcom trojročnom plánovacom období Fiľakovo už ďalšie veľké investície do siete verejného osvetlenia neplánuje.

Copyright © TASR 2016

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.