Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

ZSE Energia spustila predaj s plynom pre domácnosti, malé a stredné podniky

Spoločnosť ZSE Energia vstúpila oficiálne na trh s plynom na jeseň minulého roka, odkedy ponúka okrem elektriny veľkým firemným zákazníkom (s objemom spotreby nad 633 MWh) aj dodávku zemného plynu. Od 1. apríla 2012 sa ponuka rozširuje na všetky trhové segmenty, vrátane malých podnikov a domácností. 

ZSE Energia, ako tradičný dodávateľ elektriny, ponúka zákazníkom overenú stabilitu, serióznost, nadštandardný zákaznícky servis a v neposlednom rade aj výhodnejšiu cenu. „Hlavným benefitom našej ponuky je možnosť vybaviť dve komodity komfortne pod jednou strechou, navyše u väčšinového segmentu aj s výhodnou zľavou až do výšky 8%.  Samozrejme, s tým je spojená vysoká úroveň zákaznického servisu, jednoduchosť a profesionalita pri procese zmeny dodávateľa,“ povedal Juraj Krajcár, riaditeľ obchodu ZSE Energia.  

Súčasné potreby veľkých zákazníkov na Slovensku pokrýva ZSE Energia dvomi typmi produktov: FirmaFixPlyn s fixnou cenou počas celej doby viazanosti a volatilným FirmaFlexiPlyn, ktorý má dve zložky. Jedna je viazaná na fixnú cenu a druhá na vzorec (meniaci sa vývoj cien olejov na burze). Pri tejto produktovej skladbe majú spoločnosti možnosť zohľadniť vývoj ceny komodity na trhu, a tým očakávať konkrétnu úsporu. Možnosti FirmaFlexiPlynu využívajú predovšetkým väčšie spoločnosti, pre ktoré spotreba plynu predstavuje podstatné náklady, a tak sa snažia vytvárať úsporu v priebehu času.

Taktiež pre segment domácností, malých a stredných podnikov  je pripravených niekoľko produktových variantov, ktoré sú nastavené v závislosti od objemu a na druhej strane v závislosti od dĺžky viazanosti. To znamená, čím väčšia spotreba a čím väčšia ochota podpísať zmluvu na dlhšie obdobie, tým väčšie výhody.

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako odoberať plyn od ZSE Energia je kontaktovať  Zákaznícku linku 0850 111 555 alebo navštíviť jedno z Kontaktných miest (Bratislava, Nitra, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Nové Zámky, Trenčín).

Na základe poskytnutých informácií budú pripravené na podpis zmluva, dodatok k zmluve obsahujúci cenu a plnomocenstvo (proces zmeny dodávateľa rieši vo vašom mene ZSE Energia). To znamená, že zmenu dodávateľa je možné urobiť z pohodlia domova a nie je potrebné osobne navštíviť ani súčasného, ani budúceho dodávateľa.

Zdroj: ZSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.