Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. novembra 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

ZSE Distribúcia pristúpila prvýkrát k odstúpeniu od zmluvy s dodávateľom

V súlade s platnou legislatívou tak prevádzkovateľ distribučnej sústavy prvý krát pristúpil k odstúpeniu od rámcovej distribučnej zmluvy dodávateľovi elektriny na svojom distribučnom území – na západnom Slovensku. Následne, k 21. novembru 2012  v zmysle platnej legislatívy musí nastúpiť inštitút dodávateľa poslednej inštancie, ktorým je v zmysle príslušných legislatívnych ustanovení dodávateľ elektriny ZSE Energia, a.s. Odberatelia elektriny, ktorých pôvodný dodávateľ stratil spôsobilosť dodávať elektrinu, budú mať zabezpečenú kontinuálnu dodávku elektriny.

Ďalšie informácie bude ZSED písomne komunikovať na dotknutých odberateľov elektriny a dodávateľa poslednej inštancie v zákonom stanovených lehotách.

Zdroj: Západoslovenská energetika, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.