Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. decembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Zmluvu s RWE Gas Slovensko podpíšte do 15. decembra

Modrý plyn, ktorý je produktovou značkou spoločnosti RWE Gas Slovensko, ostáva naďalej výhodnou ponukou pre slovenské domácnosti. „Naša spoločnosť RWE Gas Slovensko  totiž garantuje svojim zákazníkov zľavu až do výšky 12 % z ceny za dodávku bez ohľadu na ďalší vývoj cien,“ zdôrazňuje Miroslav Kulla, konateľ spoločnosti RWE Gas Slovensko.

Ak chcú slovenské domácnosti v roku 2012 usporiť na výdavkoch za vykurovanie a ohrev vody, mali by uzavrieť zmluvu s RWE Gas Slovensko do 15. decembra tohto roka. Spoločnosť garantuje 12 % zľavu z ceny za dodávku zemného plynu aj v roku 2012.

Získať Modrý plyn je jednoduché

Prechod k RWE Gas Slovensko je pre zákazníkov bezplatný a jednoduchý. „Ak chcú domácnosti od nás odoberať Modrý plyn v budúcom roku, mali by zmluvu uzatvoriť do 15. decembra. Všetky administratívne úkony vybavíme za nich, postačí podpísať zmluvu a splnomocnenie.“ vysvetľuje Kulla. Ponuku Modrého plynu môžu získať na Zákazníckej linke 0850-123-998, ktorá je prístupná každý pracovný deň, alebo vyplniť ONLINE formulár na www.ModryPlyn.sk.

Novinkou je objednávací ONLINE formulár

Vyplnenie formulára na www.ModryPlyn.sk umožňuje zákazníkom, aby si pohodlne z domu objednali Modrý plyn. Nemusia nikam chodiť ani telefonovať. Systém je nastavený tak, že po vyplnení formulára vygeneruje zmluvu a  okamžite ju pošle zákazníkovi na jeho emailovú adresu. „Očakávame, že elektronický formulár využijú aj domácnosti z regiónov, v ktorých osobný predaj nie je k dispozícii,“ dodáva M. Kulla.

Ďalšie výhody Modrého plynu

RWE Gas Slovensko s produktom Modrý plyn ponúka okrem zľavy až do výšky 12 % z ceny za dodávku zemného plynu aj spoľahlivosť a stabilitu. Má za sebou zázemie silnej energetickej skupiny RWE. Okrem toho si zákazník môže sám zvoliť druh produktu a ako dlho ho bude využívať. „Všetkým domácnostiam na území Slovenska odporúčame, aby neodkladali rozhodnutie o zmene dodávateľa zemného plynu na ďalší kalendárny rok a mysleli na úsporu už teraz,“ ukončuje Miroslav Kulla.

Zdroj: RWE Gas Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.