Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. januára 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Zmena v predstavenstve SPP

Dr. Achim Saul sa vracia do Nemecka čeliť novým pracovným výzvam v skupine E.ON. Nový člen predstavenstva SPP Ing. Andreas Rau doteraz pôsobil ako predseda predstavenstva spoločnosti Eustream, dcérskej spoločnosti SPP.

Životopis – Ing. Andreas Rau, člen predstavenstva SPP

Narodil sa 18. decembra 1967 v Nemecku. Je absolventom odboru mechanického inžinierstva/energetické technológie na Univerzite v Bochume (1995) a európskych štúdií na Univerzite v Aachene (1997). V roku 1997 nastúpil do E.ON Ruhrgas AG, kde zastával rôzne funkcie v oblasti plánovania technického systému a komerčného riadenia prepravy plynu. Od mája 2006 bol členom predstavenstva spoločnosti Eustream. 1. júla 2011 nastúpil po tretíkrát na post predsedu predstavenstva  (v zmysle dohody o rotácii funkcie predsedu predstavenstva medzi zahraničnými akcionármi v SPP). 1. januára 2012 sa stal členom predstavenstva spoločnosti SPP.

Aktuálny zoznam členov predstavenstva SPP od 1. januára 2011:

Dipl. Ing. Jean-Jacques Ciazynski predseda predstavenstva

Ing. Štefan Slezák, MBA podpredseda predstavenstva

členovia: Dipl. ekonómka Frédérique Dufresnoy Ing. Vladimír Klimeš Dr. Hans-Gilbert Meyer Ing. Juraj Ondris, MBA Ing. Andreas Rau

Slovenský plynárenský priemysel, a. s. (SPP) (www.spp.sk) je nadnárodná energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku (51 %) a konzorcium spoločností E.ON Ruhrgas a GDF SUEZ (49 %). 

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.