Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Energetická efektívnosť / Energetické triedy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: istockphoto (licencia pre energy online
2. februára 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Žiaci základných škôl môžu súťažiť o 670 eur

Rok 2012 označila Organizácia spojených národov (OSN) za Medzinárodný rok trvalo udržateľnej energie pre všetkých. „Je to špeciálna príležitosť upriamiť pozornosť na potrebu šetrenia energiami. K tejto iniciatíve by sme sa chceli pripojiť aj cez úspešnú súťaž Energetika,“ uviedla hovorkyňa VSE, organizátora súťaže Energetika 2012, Andrea Danihelová.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetci žiaci navštevujúci základné školy v rámci Košického a Prešovského samosprávneho kraja. Cieľom je vytvoriť priestor pre vznik a prezentáciu tvorivých, originálnych pohľadov žiakov na zvolenú tému. Súčasne si pri tvorbe rozšíria svoje povedomie o energetickom priemysle a šetrení energiami. 

Hlavnou výhrou pre jednotlivcov sú vecné ceny. Za víťazné práce môžu zúčastnené školy získať až 670 eur.

Podrobné informácie a podmienky súťaže 6. ročníka súťaže ENERGETIKA 2012 nájdete v tlačovej správe spoločnosti.

(c) energia

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.