Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. februára 2011 Ostatné od Energia.skTASR

Záujem vystavovateľov o nitriansky Aqua-therm oproti vlaňajšku stúpol

Aqua-therm Nitra je najväčším slovenským veľtrhom v oblasti vykurovania, vetrania, klimatizácie, sanity, meracej a regulačnej techniky i alternatívnych zdrojov energie. „Okrem odborníkov z odboru technického zabezpečenia budov je atraktívny i pre laických návštevníkov, ktorí tu hľadajú recept ako znížiť svoje výdaje za energie,“ uviedol Jindřich Jirásek, hovorca českej usporiadateľskej agentúry Progres Partners Advertising. Na veľtrhu vystavuje väčšina kľúčových firiem z odboru, medzi nimi Viadrus, Ivar, Weishaupt, Immergas, Baxi, Buderus, Danfoss, Giacomini, Vaillant, Thermona, Regulus, Stiebel Eltron, Tatramat alebo DZ Dražice. Najväčšou expozíciou o celkovej výmere 200 m2 sa prezentuje výrobca kotlov Protherm.

Návštevníci nájdu na veľtrhu nielen rôzne typy kotlov, ale tiež tepelné čerpadlá, zariadenia na solárne vykurovanie, systémy podlahového, stenového a stropného vykurovania, klimatizácie a komínové systémy. Poradenstvo v oblasti technických riešení a úspor za energie budú už tradične na svojich stánkoch poskytovať Cech vykurovania, tepelnej techniky a inštalácií a Slovenská inovačná a energetická agentúra. V rámci sprievodného programu pod názvom „Nízkoenergetické dni“ pripravila Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, ktorá je odborným garantom veľtrhu, sériu prednášok. Tie sa budú zaoberať konkrétnymi problémami, ktoré ľudia riešia pri rekonštrukcii bytov a stavbe domov.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.