Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. februára 2014 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Zasadnutie Medzinárodnej asociácie pre výrobnú a vedecko-technickú spoluprácu plynárenských organizácií štátov bývalej ZSSR

Ide o jedno z najvýznamnejších podujatí plynárenských spoločností, ktoré sa z historického hľadiska po prvý krát uskutočňuje na území Slovenskej republiky.

Hlavnými piliermi podujatia sú získania skúseností s liberalizáciou trhu, ktorá prebehla na Slovenskom trhu, oboznámenie sa s informáciami od spoločnosti NAFTA a.s. ohľadom skladovania zemného plynu na Slovensku a tranzitom tejto komodity cez našu krajinu, s rozvojom výstavby ďalšej infraštruktúry, ktoré od prezentujú zástupcovia eustream a.s.

Pre účastníkov zasadania je pripravený bohatý program spojený s exkurziou v zásobníku spoločnosti NAFTA a.s. a organizácia medzinárodného kongresu, ktorý sa uskutoční dňa 21.3.2014 v priestoroch SPP a.s., za účasti vedúcich osobností slovenských plynárenských spoločností.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.