Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Zamestnanci košickej teplárne už majú vyplatené mzdy

„Vedenie spoločnosti oznamuje, že vo štvrtok 19. júla poobede si v plnom rozsahu splnilo svoje finančné záväzky voči zamestnancom. Všetkým bola odoslaná aj zvyšná časť mzdy k zálohám vo výške 300 eur, ktoré im boli vyplatené 13. júla,“ informoval dnes novinárov predseda predstavenstva a generálny riaditeľ TEKO Ladislav Koch.

Dodal, že Dodatok k Podnikovej kolektívnej zmluve pritom umožňoval posun splatnosti mzdy až do 31. júla. „Manažmentu sa však rokovaním s kľúčovými partnermi podarilo už v predstihu zabezpečiť dostatok finančných prostriedkov tak, aby bol záväzok voči zamestnancom splnený takmer o dva týždne skôr,“ doplnil Koch.

Vedenie spoločnosti zároveň poďakovalo svojim zamestnancom za ústretovosť a pochopenie, „ktoré prejavili pri tejto mimoriadnej situácii zapríčinenej v mesiacoch máj a jún chybnými manažérskymi rozhodnutiami predchádzajúceho vedenia TEKO“.

Copyright © TASR 2012

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.