Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jadrove palivo - SE
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Čerstvé jadrové palivo
18. decembra 2017 Jadrová energia od Energia.skTASR

Z fondu na odstavenie JE V1 sa do októbra 2017 čerpalo 335,71 mil. eur

„Čerpanie finančných prostriedkov zo zdrojov fondu BIDSF k 31. októbru 2017 dosiahlo výšku 335,71 milióna eur,“ uviedla ďalej správa Ministerstva hospodárstva (MH) SR o činnosti Medzinárodného podporného fondu na odstavenie JE V1 v Jaslovských Bohuniciach, ktorú v stredu prerokovala a vzala na vedomie vláda SR.

Správa rezortu hospodárstva SR poskytuje nielen informáciu o činnosti fondu BIDSF v roku 2017, ale zameriava sa aj na informácie o Programe pomoci pri vyraďovaní JE zariadení, ako aj o aktivitách Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy (SEPS), a. s., Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti (JAVYS), a. s., a Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA).

Copyright © TASR 2017

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.