Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2014 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

XVIII. medzinárodná výstava energetiky, elektrotechniky a energetickej efektívnosti 2014

Výstava Elcom Ukrajina v priebehu 17 rokov odzrkadľuje stav a základné tendencie rozvoja elektrotechnického priemyslu, riešenie odvetvových problémov a podnikateľských úloh v oblasti elektrotechniky a energetickej efektívnosti. Tiež umožňuje preveriť trhové pozície vystavovateľov, inovačnú výkonnosť technológií a zariadení zúčastnených spoločností a taktiež úroveň korporatívnej kultúry. Tematickými expozíciami výstavy sú: elektrotechnika, elektrické zariadenia, ktoré generujú, dodávajú a používajú elektrickú energiu, káble a elektroinštalačný materiál, svietidlá, svetelné prístroje a technika a taktiež priemyselná automatizácia. V roku 2013 sa na výstave Elcom Ukraine zúčastnilo 412 účastníkov zo 16 krajín. Na ploche 9 967 m2 bolo predstavených 750 obchodných značiek. Výstavu navštívilo 11 287 návštevníkov.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.