Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. februára 2016 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Workshop k Vnútrodennému trhu a službám RRM v 2. etape REMIT

OKTE, a.s. organizuje Pracovný seminár k Vnútrodennému trhu a službám RRM v 2. etape REMIT.  Pracovný seminár sa uskutoční dňa 1. marca 2016 od 9:00 do 12:30 hod. v hoteli Holiday Inn v Bratislave. Detailný program sa nachádza v prílohe. Seminár sa uskutoční  v slovenskom jazyku.

Pracovný seminár je bezplatný, podmienkou účasti je registrácia. Z kapacitných dôvodov je zastúpenie limitované na 2 osoby za jednu spoločnosť. Mená a e-mailové adresy Vašich zástupcov prosím zašlite do 26. februára 2016 na: registracia@okte.sk.

Cieľom prvej časti pracovného seminára je prezentovať organizáciu Vnútrodenného trhu spolu s ďalšími nevyhnutnými informáciami, ktoré sú potrebné pre obchodovanie a s tým súvisiace zmeny. OKTE, a.s. plánuje spustenie prevádzky Vnútrodenného trhu v rámci portálu ISOT od 1. apríla 2016.

Riešenie pre nahlasovanie údajov podľa REMIT prostredníctvom RRM OKTE, a.s. bude predstavené v druhej časti seminára. Okrem plnenia svojich legislatívnych povinností vyplývajúcich z legislatívy REMIT ponúka OKTE, a.s. službu sprostredkovania nahlasovania údajov za účastníkov trhu s elektrinou a plynom  pre oznamovanie ich bilaterálnych OTC obchodov a kontraktov prevádzkovateľov prenosových sústav, ktorí spadajú pod režim oznamovania od 7. apríla 2016.

Detailný program nájdete tu.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.