Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

VYJADRENIE: Košičanom hrozí, že im budú zvyšovať cenu tepla

Terajšie vedenie TEKO ubezpečilo MHV SR, že Košice bez tepla nezostanú a urobí všetko preto, aby sa tento stav nijako nedotkol obyvateľov Košíc. Prípadný výpadok čierneho uhlia sa dá technologicky nahradiť plynom, to však môže spôsobiť zvýšené náklady na výrobu tepla, a tým aj zvýšenie cien tepla pre konečných spotrebiteľov.

Nové vedenie TEKO v snahe bezprostredne zabezpečiť dodávku čierneho uhlia, vypísalo verejnú súťaž tak, aby sa dodávka čierneho uhlia zabezpečila v čo najkratšom čase a aby pritom celý proces verejného obstarania zostal maximálne transparentný.

S týmto cieľom je výzva o vypísanej súťaži dostupná aj na stránke MHV SR www.mhv.sk.

Informáciu TASR poskytlo komunikačné oddelenie Ministerstva hospodárstva a výstavby SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.