Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2015 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Výhodnejšia a najlacnejšia ponuka elektriny a plynu od SSE

Uvedený pokles ceny elektriny pre rok 2016 nie je definitívny. Do značnej miery bude ovplyvnený výškou sieťových poplatkov a to predovšetkým výškou tarify za prevádzkovanie systému (podpora domáceho uhlia a OZE), o ktorej každoročne rozhoduje Úrad pre reguláciu sieťových odvetví.

Stredoslovenská energetika premietla zníženie cien do taríf pre segment domácnosti a malé podniky. Naši zákazníci nemusia žiadať o zmenu ceny v ich tarife. SSE im cenu za elektrinu pre rok 2016 upraví automaticky.

Nové cenníky pre rok 2016 sú k dispozícii na web stránke spoločnosti.

Spoločnosť Stredoslovenská energetika naďalej okrem lacnejšej elektrickej energie garantuje svojim zákazníkom aj lacnejší plyn. Od 1.1.2016 SSE opäť znižuje ceny plynu pre domácnosti pri čom celkové percento úspory so Stredoslovenskou energetikou pri medziročnom porovnaní s cenami dodávky od tradičného dodávateľa tak dosahuje dvojciferné hodnoty. Odberatelia SSE môžu naďalej využiť výhodnú ponuku a v závislosti od dĺžky viazanosti zmluvy získať zľavu. Napríklad domácnosti, ktoré používajú plyn aj na kúrenie (30 – 40 MWh/rok čo je 3165 – 4220 m3 plyn/rok) môžu ušetriť 70 až 90 € ročne.

Obe výhodné ponuky od Stredoslovenskej energetiky môžu využiť aj všetci noví zákazníci. Stačí ak budú telefonicky kontaktovať zákaznícke centrum SSE kde získajú všetky potrebné informácie.

Celý proces zmeny dodávateľ a vybaví SSE za nich na základe splnomocnenia a prechod tak prebehne bez akýchkoľvek problémov.

Zdroj: SSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.