Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2015 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Výhodná ponuka plynu od SSE

Rozhodnutím Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (URSO) sa znižuje cena za dodávku plynu pre domácnosti v priemere o 3,91 %. SSE reflektovala na zníženie ceny tradičného dodávateľa (SPP) a pokles ceny premietla do svojho cenníka. Nižšiu cenu budú mať od 1. septembra 2015 všetci zákazníci SSE. Okrem spomínaného poklesu môžu všetci odberatelia od SSE získať zľavu a využiť tak výhodnú ponuku až do  výšky 9 %. Zákazník tak ušetrí niekoľko desiatok eur ročne, v tarife D3 a D4 až niekoľko stoviek. Výška zľavy závisí od dĺžky zmluvy, ktorú zákazník uzatvorí so SSE.  

Pri 1-ročnom kontrakte je výška zľavy 2 %, pri zmluve na dva roky dosahuje zľava výšku 6 %. 9 %-nú výhodu na dodávku zemného plynu dostane zákazník, ak uzatvorí zmluvu so SSE na 3 roky. Zároveň zákazníkovi, či už existujúcemu alebo novému, garantujeme, že budeme vždy lacnejší ako tradičný dodávateľ plynu. Navyše, zákazník spoločnosti SSE neplatí stálu mesačnú platbu, čím zvyšuje možnosť úspor.  V prepočte to znamená, že ak zákazník býva v dome a plyn používa na vykurovanie a ohrievanie vody, ušetrí za 36 mesiacov až 109 €.  Zníženie prichádza na začiatku vykurovacej sezóny, a keďže najväčšie úspory prináša práve odberateľom, ktorí plyn využívajú na kúrenie, výhody tak môžu čerpať už od jej začiatku. Využitím zníženej ceny od SSE tak môžu odberatelia dosiahnuť výraznejšiu úsporu. Najvýraznejšie sa úspora prejaví u zákazníkov, ktorí plyn využívajú na vykurovanie. Výhody  môžu rovnako využiť aj všetci noví zákazníci.   

Ak sa zákazník rozhodne využiť našu ponuku, stačí, aby nás kontaktoval prostredníctvom call centra, kde získa všetky potrebné informácie, resp. na web stránke www.sse.sk/vyhodnyplyn, kde nájde potrebné tlačivá pre zmenu dodávateľa, kalkulačku na prepočet ceny a možnej úspory. Celý proces zmeny vybaví SSE na základe splnomocnenia a prechod tak prebehne bez akýchkoľvek problémov. Navyše, zákazník, ktorý využíva elektrinu od SSE, získa výhodnú kombináciu spolu s plynom, a tým dostane energie pod jednu strechu, od jedného dodávateľa.

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.