Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. januára 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

VSE riadi Thomas Jan Hejcman

Žiadny nováčik

Pri voľbe nového manažéra siahol nemecký energetický koncern RWE, do ktorého VSE patrí, do vlastných radov. Thomas Jan Hejcman sa na obdobných pozíciách osvedčil vo viacerých spoločnostiach v susedných Čechách. Jeho ostatnou manažérskou zastávkou pred VSE bolo RWE Transgas a.s. Počas vyše 9-ročného pôsobenia v Českej republike participoval na realizácii transformačnej stratégie skupiny RWE, stál za centralizáciou služieb, pod jeho vedením vznikli prémiové Kontaktné miesta zákazníka s 2-miliónovou klientelou v oblasti plynu a neskôr aj elektriny. Svoju pozornosť sústredil najmä na skvalitnenie služieb zákazníkom s dôrazom na akvizičné aktivity.

Hľadať nové príležitosti

„Neustále hľadanie efektívnych riešení, ktoré dokážu splniť rastúce nároky zákazníka, to je základ snaženia každej perspektívnej spoločnosti. Preto budeme ďalej pracovať na zvyšovaní kvalitatívneho štandardu služieb, inovovať ponuku, pátrať po nových príležitostiach na rozvoj spoločnosti, to všetko v kontexte európskych trendov v energetike. Na druhej strane, VSE je zdravá firma, jeden z najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov nielen na východe Slovenska. Zároveň patrí medzi vzorové podniky v presadzovaní spoločensky zodpovedného podnikania. Tento vyše 80-ročný kredit spoločnosti beriem ako veľkú výzvu, ale takisto záväzok,“ uviedol T. J. Hejcman.

Orientácia na zákazníka

Počas nasledujúcich týždňov plánuje bližšie zoznámenie s regiónom východného Slovenska, konkrétne cez Kontaktné miesta zákazníka, či stretnutia s predstaviteľmi samospráv. „Vždy som sa orientoval najmä na zákazníkov, aj vo VSE zostávajú pre mňa prioritou,“ doplnil Hejcman oblasti, na ktoré sa v najbližších mesiacoch zameria.

Zdroj:Východoslovenská energetika, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.