Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2013 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

VSE ponúka firemným zákazníkom Biznis kartu výhod

Základom ponuky je program Sphere card a ďalšie výhody exkluzívne určené len pre zákazníkov VSE. Napríklad zľavy na čerpacích staniciach a servis firemných automobilov, alebo nižšia cena za odborné vytvorenie web stránky, resp. e-shopov, ktoré nielenže znížia náklady, ale zabezpečia aj ďalší rozvoj podnikania zákazníkov.

Ak chcete predávať viac

Používaním Biznis karty výhod firemní zákazníci VSE predovšetkým šetria svoje firemné náklady. No zároveň s ňou vedia podporiť predaj svojich produktov a služieb. VSE ich totiž môže zaradiť do kategórie exkluzívnych zliav pre ostatných držiteľov karty. Stačí vyplniť formulár na www.PrudVyhod.sk

Prví na Slovensku

Výhodné ceny energií a členstvo v programe Biznis karta výhod tvoria spolu jeden rozsiahly súbor benefitov určený pre podnikateľský segment. A ako prvá spoločnosť na Slovensku ho prináša práve VSE.

Kompletný zoznam benefitov sa nachádza na www.PrudVyhod.sk a platí ako pre odberateľov elektriny, tak aj pre zákazníkov RWE Gas Slovensko

Zdroj: Východoslovenská energetika

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.