Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júla 2015 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

VSD podpísala s mestom Krompachy Memorandum o spolupráci

Spoločnosť VSD plánuje v rámci zabezpečenia pripravenosti územia pre umožnenie jeho ďalšieho rozvoja preinvestovať v meste a blízkom okolí státisíce €. Vzájomná koordinácia procesu povoľovania investícií a realizácie prác má celý investičný proces pri rozvoji distribučnej sústavy zrýchliť a zefektívniť. Spoločnosť VSD v najbližších rokoch pristúpi k úprave a rozšíreniu svojich zariadení na území mesta a za tým účelom zrekonštruuje a kapacitne posilní elektrické siete a transformačné stanice. „Zároveň budeme investovať do elektroenergetických stavieb v miestnom priemyselnom parku, aby sme zvýšili výkonovú kapacitu a kvalitu distribúcie elektriny pre existujúce ako aj potenciálne nové podnikateľské subjekty,“ dodal riaditeľ divízie Sieťový obchod VSD, a.s. Ing. Jaroslav Hrušč.

Mesto Krompachy státisícové investície víta. „Sme radi, že VSD proaktívne obnovuje a rozširuje distribučnú sústavu aj v meste Krompachy. Potenciálnych investorov ako prvé vždy zaujíma dostupnosť potrebnej infraštruktúry a vybavenosť lokality, v ktorej by mali podnikať. Krompachy takýchto partnerov potrebujú, aby mohli konkurovať ostatným regiónom Slovenska,“ uviedla primátorka mesta Ing. Iveta Rušinová.

Zdroj: Východoslovenská distribučná, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.