Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

VLÁDA: Z fondu na odstavenie JE V1 sa do októbra 2016 čerpalo 310,58 mil. eur

„Čerpanie finančných prostriedkov zo zdrojov fondu BIDSF k 31. októbru 2016 dosiahlo výšku 310,58 milióna eur,“ uviedla ďalej Správa Ministerstva hospodárstva (MH) SR o činnosti Medzinárodného podporného fondu na odstavenie JE V1 v Jaslovských Bohuniciach, ktorú dnes prerokovala a vzala na vedomie vláda SR.

Správa rezortu hospodárstva SR poskytuje nielen informáciu o činnosti fondu BIDSF v roku 2016, ale zameriava sa aj na informácie o Programe pomoci pri vyraďovaní JE zariadení, ako aj o aktivitách Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy (SEPS), a. s., Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti (JAVYS), a. s., a Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA).

Copyright © TASR 2016

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.