Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

VLÁDA: Z fondu na odstavenie JE V1 sa do októbra 2014 čerpalo 241,95 mil. eur

„Čerpanie finančných prostriedkov zo zdrojov fondu BIDSF k 31. októbru 2014 dosiahlo výšku 241,95 milióna eur,“ vyplýva ďalej zo Správy Ministerstva hospodárstva (MH) SR o činnosti Medzinárodného podporného fondu na odstavenie JE V1 v Jaslovských Bohuniciach, ktorú dnes na svojej schôdzi prerokovala a vzala na vedomie vláda SR.

Správa rezortu hospodárstva poskytuje nielen informáciu o činnosti fondu BIDSF v roku 2014, ale zameriava sa aj na informácie o Programe pomoci pri vyraďovaní JE zariadení, o Monitorovacom výbore rámca financovania projektov udržateľnej energie (SLOVSEFF), ako aj o aktivitách Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy (SEPS), a. s., Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti (JAVYS), a. s., a Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA).

Copyright © TASR 2014

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.