Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. mája 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Vláda podporuje výstavbu nového jadrového zdroja

Týždeň na Slovensku

Utorok – 15.5.2012

Slovensko plne podporuje jadrovú energetiku. Nová vláda sa bude zasadzovať za výstavbu nového jadrového zdroja v Jaslovských Bohuniciach. Dostavba dvoch blokov v Mochovciach však mešká jeden rok. Na 7. zasadnutí Európskeho jadrového fóra (ENEF) v Bratislave to včera vyhlásil slovenský premiér Robert Fico. (viac informácií)

Streda – 16.5.2012

Premiér Robert Fico upozornil, že ak Európska komisia nenavýši prostriedky na odstavenie dvoch blokov jadrovej elektrárne V1 v Jaslovských Bohuniciach, Slovensko potom nemôže garantovať tento proces. (viac informácií)

Štvrtok – 17.5.2012

Malí výrobcovia elektriny z obnoviteľných zdrojov by mali od júla tohto roka stratiť niektoré povinnosti veľkovýrobcov. Rozhodli o tom poslanci parlamentu posunutím zmeny zákonov o spotrebných daniach z minerálneho oleja, elektriny, uhlia a zemného plynu do druhého čítania. (viac informácií)

Piatok – 18.5.2012

V Kežmarku chcú postaviť bioplynovú stanicu, predpokladaná investícia je v objeme 4 milióny eur. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.