Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

Vláda: Do Audiovizuálneho fondu pôjde z SPP finančný príspevok 1,5 mil. eur

„Dňa 9. novembra SPP na základe uznesenia predstavenstva, požiadal MH SR ako orgán štátnej správy, ktorý plní aj spoločenské úlohy štátu, aby posúdil žiadosť Audiovizuálneho fondu, týkajúcu sa možnosti finančnej podpory audiovizuálnej kultúry a aby ako jediný akcionár spoločnosti SPP, vykonávajúc pôsobnosť valného zhromaždenia, rozhodol vo veci prevodu finančných prostriedkov vo výške 1,5 milióna eur z SPP v prospech Audiovizuálneho fondu,“ priblížilo v predkladacej správe MH SR.

„Ministerstvo hospodárstva SR si je vedomé dôležitosti zvyšovania pozitívneho vnímania značky SPP a preto navrhuje uvoľniť požadované finančné prostriedky zo spoločnosti SPP v prospech Audiovizuálneho fondu,“ dodal rezort hospodárstva.

Copyright © TASR 2017

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.