Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2015 Plyn a ropa od Energia.skSITA

VEMEX ENERGO spoluorganizuje stretnutie plynárov

Po predošlých skúsenostiach aj tento rok sa nám darí zorganizovať také významné podujatie na území Slovenskej Republiky, ktoré obohatí celú plynárenskú organizačnú verejnosť. V spolupráci so spoločnosťou NAFTA a.s. pripravujeme pre účastníkov konferencie exkurziu do centrálneho areálu podzemného zásobníka plynu Gajary, ktorý patrí medzi technologicky najmodernejšie stavby svojho druhu v Európe. Súčasťou zasadania je aj konferencia, ktorá sa uskutoční v priestoroch SPP na Mlynských nivách, v Bratislave. Okrem zahraničných hostí svojimi vystúpeniami konferenciu obohatia tiež vystúpeniami spoločností eustream a.s., NAFTA a.s. a SPP Distribúcia a.s.

Tešíme sa na privítanie plynárenských kolegov z Ruskej Federácie a zároveň ďakujeme za spoluprácu všetkým zúčastneným stranám.

Zdroj: VEMEX ENERGO

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.