Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júna 2015 Efektívnosť v energetike od Energia.skTASR

V Uhrovci chcú zmodernizovať osvetlenie za viac ako 130.000 eur

Zámerom samosprávy Uhrovca je v rámci modernizácie vybudovanie nového, moderného, technicky a ekonomicky efektívneho verejného osvetlenia obce, ktoré bude v plnom rozsahu spĺňať požiadavky modernizácie technickej infraštruktúry a skvalitnenie úžitkových parametrov dotknutého územia.

Modernizáciu osvetlenia bude obec financovať z vlastných zdrojov a z nenávratného finančného príspevku, ktorý získala od Ministerstva hospodárstva SR v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, prioritnej osi Energetika, opatrenia Budovanie a modernizácia verejného osvetlenia pre mestá a obce a poskytovanie poradenstva v oblasti energetiky.

Uchádzači môžu svoje ponuky predkladať do 3. júla, víťaznou sa stane ekonomicky najvýhodnejšia. Práce by mali byť podľa predloženej výzvy dokončené do 120 dní od podpísania zmluvy o dielo.

Copyright © TASR 2015

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.