Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Verejná konzultácia navrhy a podnety
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
7. októbra 2020 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

ÚRSO vyzýva k vyjadreniu názorov a podnetov regulovaných subjektov, zástupcov spotrebiteľov aj odbornej verejnosti

Na základe legislatívnych zmien, ako aj aplikačnej praxe regulovaných subjektov, preto pripravuje verejnú konzultáciu k návrhu vzorových obchodných podmienok. Informoval o tom v utorok hovorca ÚRSO Radoslav Igaz.

Dňa 12. októbra 2020 bude otvorená verejná konzultácia pre všetky regulované subjekty, zástupcov spotrebiteľov ako aj odbornú verejnosť, k návrhu aktualizovaného znenia vzorových obchodných podmienok (VOP) pre dodávku plynu pri poskytovaní univerzálnej služby pre malé podniky a domácnosti.

Termín na zasielanie pripomienok a návrhov pri procese tvorby návrhu VOP pre dodávku plynu bude 10 pracovných dní, v trvaní od 12. októbra do 23. októbra 2020, a pripomienky sa môžu zasielať elektronickou formou na adresu: plyn@urso.gov.sk.

Dňa 19. októbra 2020 bude otvorená verejná konzultácia pre všetky regulované subjekty, zástupcov spotrebiteľov ako aj odbornú verejnosť, k návrhu aktualizovaného znenia VOP pre dodávku elektriny pri poskytovaní univerzálnej služby pre malé podniky a domácnosti.

Termín na zasielanie pripomienok a návrhov pri procese tvorby návrhu VOP pre dodávku elektriny bude 10 pracovných dní, v trvaní od 19. októbra do 30. októbra 2020 a pripomienky sa môžu zasielať elektronickou formou na adresu: elektrina@urso.gov.sk.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.