Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. mája 2012 Ostatné od Energia.skSITA

ÚRSO mení spôsob cenovej regulácie v plynárenstve

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 7.5.2012

Ak sa dodávateľovi plynu znížia náklady oproti pôvodným nákladom, ktoré použil pre stanovenie ceny za dodávku plynu na výrobu tepla pre domácnosti, bezodkladne musí o tejto skutočnosti informovať výrobcov tepla. (viac informácií)

Pre Slovenské elektrárne by neplánované toky elektriny cez naše územie mali nepriaznivý dopad najmä z pohľadu obchodných možností. (viac informácií)

Operátor slovenskej prenosovej sústavy, spoločnosť SEPS, a.s., vypísala verejnú súťaž na nákup elektrickej energie, ktorou bude v budúcom roku pokrývať straty vo svojej sústave. Firma plánuje v súťaži nakúpiť viac ako 300 GWh elektriny. (viac informácií)

Streda – 9.5.2012

Pri Liptovskom Jáne chcú postaviť malú vodnú elektráreň. Súkromný investor plánuje do výstavby malej vodnej elektrárne na Váhu investovať od troch do štyroch miliónov eur. (viac informácií)

Angažovanie sa českej energetickej skupiny ČEZ na výstavbe novej jadrovej elektrárne v Jaslovských Bohuniciach bude predmetom ďalších analýz. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.