Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. marca 2014 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Unicorn Systems rozširuje portfólio energetických riešení

Unicorn Systems  vybuduje nový systém CPS na svojej platforme Unicorn Open Platform s využitím open-source technológií. Celý projekt zahŕňa návrh, vývoj a dodávku CPS – vrátane súvisiaceho hardvéru a softvéru, dodávky infraštruktúry a ďalších služieb zahŕňajúcich aj päťročnú údržbu a podporu.

„Pre nás je získanie tohto kontraktu nesmierne dôležité, pretože predstavuje jednoznačné posilnenie našej pozície v oblasti energetických IT riešení. Pevne veríme, že naše služby prinesú spoločnosti BritNed vysokú pridanú hodnotu,“ hovorí Jan Konrád, International Services Director spoločnosti Unicorn Systems.

Steve Coomber, obchodný riaditeľ spoločnosti BritNed dodáva: „Spoločnosť Unicorn Systems je naším dlhodobým dodávateľom IT riešení pre obchodovanie s energiou a radi s ňou začneme spoluprácu aj v tejto oblasti. Bude nám potešením našu úspešnú spoluprácu ďalej rozšíriť.“

O spoločnosti BritNed

BritNed Development Limited je spoločný podnik dvoch rovnocenných partnerov – National Grid a TenneT Holding b.v. – so sídlom v holandskom Arnheme. Táto spoločnosť je komerčným prevádzkovateľom elektrického vedenia, ktoré spája Veľkú Britániu s Holandskom. 260 km dlhý kábel BritNed má kapacitu 1 000 MW. Toto vedenie podporuje bezpečnosť

A diverzitu dodávok elektriny v oboch krajinách a umožňuje zákazníkom spoločnosti BritNed účasť na európskych trhoch. Ďalšie informácie nájdete na adrese: www.britned.com

O spoločnosti Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná európska spoločnosť, ktorá poskytuje najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústreďujeme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech našich zákazníkov. Pôsobíme na trhu už od roku 1990 a za ten čas sme vytvorili rad špičkových a rozsiahlych riešení, ktoré sú rozšírené a používané v najvýznamnejších podnikoch v rôznych odvetviach. Máme tie najlepšie referencie z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky a utilít, telekomunikácií, výroby, obchodu i verejnej správy. Našimi zákazníkmi sú popredné a najväčšie firmy. Detailne poznáme celé spektrum podnikateľských odvetví. Rozumieme princípom ich fungovania, ale aj špecifickým potrebám našich zákazníkov.

Naše komplexné tímy systematicky vzdelávaných odborníkov dokonale ovládajú všetky v súčasnosti obvyklé produktové rady, komponenty, technológie, a preto v podstate nemáme žiadne technologické obmedzenia. Napriek tomu, že pri práci uplatňujeme mnoho revolučných myšlienok, vlastné dodávky riešení podliehajú osvedčeným kritériám – kvalita, kvantita, termín a cena.

Zdroj: Unicorn Systems

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.