Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. januára 2013 Ostatné od Energia.skSITA

ÚJD odobril plán zvyšovania bezpečnosti atómiek

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 7.1.2013

Skupina VSE prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Východoslovenská distribučná investovala v roku 2012 viac ako 43 mil. eur do rozvoja a obnovy distribučnej sústavy. (viac informácií)

Utorok – 8.1.2013

Dodávky zemného plynu na Slovensko z Ruska cez Ukrajinu boli počas sviatkov bezproblémové. (viac informácií)

Úrad jadrového dozoru (ÚJD) vypracoval Národný akčný plán pre posilnenie bezpečnosti atómových elektrární na Slovensku. Vypracovanie dokumentu je súčasťou pokračujúceho procesu záťažových testov v EÚ, ktorý vznikol ako reakcia na haváriu v japonskej jadrovej elektrárni vo Fukušime. (viac informácií)

Štvrtok – 10.1.2013

Predsedom Národného jadrového fondu, ktorý spravuje prostriedky na takzvaný zadný palivový cyklus, sa od 11. januára tohto roka stane Ladislav Éhn. (viac informácií)

Ropovodné prepojenie Bratislava-Schwechat Pipeline (BSP) povedie pravdepodobne cez Bratislavu, a to cez tzv. mestský koridor. Ministerstvu hospodárstva (MH) SR sa totiž pozdávajú dve z 10 alternatívnych trás ropovodu posudzovaných v rámci štúdie poradenskou spoločnosťou KPMG. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.