Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. marca 2014 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Tradičný Deň Slovenska na najväčších viedenských veľtrhoch priemyselných technológií a inovácií Rakúska

Novinky – špeciálna expozícia AUSTRIAN 3D PRINTING FORUM  +++  viedenský kongres výrobnej techniky Priemysel 4.0 – inteligentné továrne budúcnosti  +++ návštevu pripravuje Slovenské zváračská spoločnosť, Slovenská asociácia strojných inžinierov a ďalšie zväzy a asociácie  +++  jednodňové vstupenky zdarma pre slovenských odborníkov po predchádzajúcej registrácii u partnerov veľtrhu na Slovensku

Viedenské veľtrhy priemyselných technológií a inovácií, ktoré sa na rozdiel od väčšiny iných veľtrhov konajú raz za 2 roky, sa už tradične teší veľkej obľube u slovenských odborných návštevníkov. Veľtrhy INTERTOOL / SCHWEISSEN a SMART AUTOMATION AUSTRIA sú najdôležitejšou udalosťou v odbore priemyslu Rakúska a zároveň sú dobrou platformou na nadviazanie a posilnenie obchodných kontaktov v krajinách strednej Európy.

Tieto veľtrhy ponúkajú unikátnu možnosť pozrieť si v rovnaký čas na rovnakom mieste prezentácie špičkových vystavovateľov z odborov obrábacích strojov, presných nástrojov, povrchového inžinierstva, zabezpečovania kvality, metrológie a štátneho skúšobníctva, fluidnej techniky, rezanie/spájkovanie/lepenie, laserových technológií, tepelného spracovania a pod.

V rámci týchto prestížnych priemyselných veľtrhov sa uskutoční: 6. – 9. mája 2014 – medzinárodný odborný veľtrh strojov a zariadení INTERTOOL / SCHWEISSEN, zameraný aj na kovoobrábanie a montážnu techniku ​​a nástroje (http://www.intertool.at/). 6. – 8. mája 2014 – medzinárodný odborný veľtrh priemyselnej automatizácie a pohonov SMART AUTOMATION AUSTRIA (http://wien.smart-automation.at/).  

Radi by sme čitateľov upozornili na možnosť rezervácie vstupeniek zadarmo (po predchádzajúcej registrácii) na Deň Slovenska (Deň slovenských odborných návštevníkov) dňa 6. 5. 2014.

Špeciálne v tento deň ponúkame slovenským odborným návštevníkom nasledujúce benefity:

účasť na najväčších a súčasne jediných rakúskych veľtrhoch v odbore strojárskej výroby, ktoré sa konajú raz za dva roky

Zoznámenie s úspešným vývojom trhu a priemyslu v susednom Rakúsku

Možnosť priamych kontaktov s veľkým počtom potenciálnych partnerov

Zúčastniť sa na zaujímavom sprievodnom programe – možnosť navštíviť špeciálnu expozíciu AUSTRIAN 3D PRINTING FORUM (fórum o 3D tlači + 3D tlačiareň – špeciálna show na Intertoolu)

Zúčastniť sa na viedenskom kongrese výrobnej techniky, ktorého hlavnou témou je Priemysel 4.0 – inteligentné továrne budúcnosti

Možnosť získať jednodňové vstupenky na veľtrhy zadarmo cez sieť partnerov na Slovensku

Návštevu tejto prestížnej udalosti vo Viedni odporúča rad slovenských zväzov a asociácií, ktoré viedenské priemyselné veľtrhy pravidelne navštevujú, a to predovšetkým z dôvodu prezentácie širokej a inovatívnej palety výrobkov, riešení a systémov pokročilých výrobných technológií pre každodenné priemyselné aplikácie. Veľtrh súčasne predstavuje odbor zvárania – ako medzinárodný veľtrh pre zváranie, spájanie, rezanie, testovanie a ochranu.

Pre Slovensko sú medzinárodné priemyselné veľtrhy vďaka svojej koncepcii, otvorenosti pre slovenských podnikateľov a blízkosti k Bratislave unikátnou príležitosťou pre prehľad najnovších priemyselných technológií a inovácií.

Navštívte tradičný Deň Slovenska – INTERTOOL / SCHWEISSEN a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2014 a zoznámte sa s novinkami priemyslu a technológií Rakúska, strednej Európy a využite možnosti nadviazania zaujímavých obchodných kontaktov. Ide o unikátnu šancu v okolí Slovenska raz za dva roky.

Neváhajte objednať vstupenky na veľtrhy zadarmo cez sieť partnerov Dňa slovenských odborných návštevníkov (napr. cez redakcie časopisov Magazín Stavebné stroje a mechanizácia, ForTech, AI MAGAZÍN, Tribotechnika, ATP Journal, portály PlasticPortal.eu, Industry-central.eu, Logistickymonitor.sk, Vyroba.eu, Energia.sk alebo cez Slovenskú asociáciu strojných inžinierov, Slovenskú zváračskú spoločnosť, Zväz elektrotechnického priemyslu Slovenska a ďalšie).

Tešíme sa na vás vo Viedni!

Pre všetky ďalšie informácie neváhajte kontaktovať oficiálne výhradné zastúpenie viedenských veľtrhov pre Slovensko a ďalšie krajiny strednej a východnej Európy:

Schwarz & Partner, spol. s r.o. – www.sp.cz

Lenka Kotllárová

Tel.: +420 603 278 654

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.