Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. decembra 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Tip na darček pod stromček

Nová rada palivových kariet BLUE je určená k bezhotovostnému nákupu palív v najväčšej sieti čerpacích staníc Slovnaft na Slovensku, ale obdarovaní ju môžu využiť aj na nákup celého sortimentu tovarov a služieb, ktoré čerpacie stanice ponúkajú.

Darčekovú BLUE kartu v hodnote 25,- eur, 50,- eur alebo 75,- eur môžete kúpiť priamo na čerpacích staniciach SLOVNAFT, prípadne si ju objednať elektronicky na e-mailovej adrese palivovekarty@slovnaft.sk. V predvianočnom čase sú BLUE karty k dispozícii s dvoma vianočnými motívmi.

Pri online objednávkach sa dajú darčekové BLUE karty nabiť na hodnotu od 10,- do 1000,- eur a popri ponúkaných  motívoch sa môžu exkluzívne personalizovať individuálnym dizajnom alebo použitím vlastného loga.

Darčekové BUE karty sú akceptované od 24. 12. 2012 v celej sieti čerpacích staníc SLOVNAFT, pričom na vybraných čerpacích staniciach je možné kartu použiť už v priebehu mesiaca december. Zoznam týchto čerpacích staníc, ako aj podrobnejšie informácie o BLUE karte môžete nájsť na www.palivovekarty.sk. Karta je platná nepretržite 3 roky od jej dobitia.

Darčeková BLUE karta bude pre vašich blízkych ideálnym darčekom, ktorý určite ocenia a s potešením využijú.

Zdroj: Slovnaft, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.