Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Teplaren-TASR
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tepláreň v mrazivom počasí. Foto: TASR/AP Photo/Sergei Grits)
17. februára 2014 Ostatné od Energia.skSITA

Teplárenské spoločnosti hovoria o nevyhnutnosti deregulácie

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 10.2.2014

Nafta ukončila tender na uskladňovaciu kapacitu v komplexe podzemných zásobníkov zemného plynu Láb. Do súťaže sa zapojilo celkom osem uchádzačov, v prípade štyroch z nich išlo o nových klientov spoločnosti. (viac informácií)

Utorok – 11.2.2014

Teplárenské spoločnosti na Slovensku už niekoľko rokov hovoria o nevyhnutnosti postupnej deregulácie. Politika Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) sa podľa nich vyvíja opačným smerom, podmienky sa údajne každým rokom sprísňujú.  (viac informácií)

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy založí spoločne s Bratislavskou vodárenskou spoločnosťou (BVS) pracovnú skupinu. Tá bude skúmať vplyv ropovodu Bratislava – Schwechat Pipeline (BSP) na životné prostredie, dopravu či územné plánovanie. (viac informácií)

Štvrtok – 13.2.2014

Spoločnosť energy analytics, s.r.o. vydala verejne dostupnú správu – Porovnanie slovenského a českého energetického trhu. Pri porovnaní českého a slovenského trhu s energiami sa našlo v oboch krajinách viacero podobností ale i rozdielov. (viac informácií)

Piatok – 14.2.2014

Slováci tankovali v 6. týždni tohto roka 14. najdrahší benzín v Európskej únii (EÚ) za priemernú cenu 1,433 eura za liter. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.