Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2010 Elektrina a elektrická energia od Energia.skTASR

Témami 5. ročníka konferencie Energofórum budú najmä zmeny v energetike

Jubilejný ročník konferencie s názvom „Quo vadis energetika? Reorganizácia liberalizovaného trhu“ sa bude venovať tiež problematike dostupnosti a kvality meraných údajov.

Témami jednotlivých blokov budú nové zmeny v legislatíve, vývoj a aktuálny stav na liberalizovaných trhoch, vývoj a trendy v energetike na Slovensku. Tradične atraktívne panelové diskusie otvoria témy „Meriam, meriaš, meriame… a Quo vadis? Prognózy do budúcnosti“.

Prednášateľmi na konferencii budú napríklad špecialisti zo Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy, z Úradu pre reguláciu sieťových odvetví, z Ministerstva hospodárstva a výstavby SR, zo Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu, ako aj zo spoločností ČEPS, a.s., OTE, a.s., Slovenské elektrárne, a.s., Východoslovenská distribučná, a.s., Východoslovenská energetika, a.s., ČEZ Slovensko, s.r.o., MAGNA E. A., s.r.o.

Odbornú záštitu nad konferenciou Energofórum prevzalo Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR.

Organizátorom konferencie je spoločnosť sféra, a. s., ktorá patrí k významným dodávateľom riešení a služieb pre energetiku. Presadila sa ako dodávateľ informačných systémov a riešení pre energetické spoločnosti, ktoré neskôr rozšírila o systém zúčtovateľa odchýlok, datawarehouse, systém obchodného merania, systém pre obchod a hospodárenie s energiami, systém elektroenergetického dispečingu, informačný systém organizátora trhu.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.