Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. marca 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Stredoslovenská energetika začne dodávať zemný plyn od apríla

Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE) začne dodávať svojim zákazníkom zemný plyn od apríla tohto roka. „Reagujeme tak na súčasný európsky trend a dopyt zákazníkov, ktorí požadujú oba druhy energie od jedného dodávateľa,“ uviedla hovorkyňa SSE Jana Bolibruchová. Stredoslovenskí energetici chcú ponúknuť v porovnaní s tradičným dominantným dodávateľom plynu 15-percentnú úsporu pre podnikateľov a organizácie a 11-percentnú úsporu pre domácnosti.

„Predpokladáme, že hlavný záujem o dodávku plynu bude najmä z radov firiem, priemyselných zákazníkov, či samospráv,“ doplnil riaditeľ divízie Obchod a služby spoločnosti SSE Szilárd Mangult. Výška zľavy za dodávku plynu bude podľa neho závisieť od dĺžky trvania zmluvy. Pre veľkých firemných zákazníkov s najväčšou spotrebou plynu bude SSE pripravovať individuálne ponuky. V segmente domácností ponúkne firma cenu za dodávku plynu nižšiu o 11 % v prípade trojročnej viazanosti zmluvy, 10 % pri dvojročnej viazanosti a 7 % pri zmluve na jeden rok.

Zdroj: © SITA

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.