Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. decembra 2013 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Stredoslovenská energetika, a.s. pod vedením nového generálneho riaditeľa

Vladimír Valach je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, Fakulty manažmentu. Po jej ukončení začal v roku 1992 pracovať v Tatra banke, a.s. na úverovom odbore, odkiaľ prešiel do spoločnosti Credit Lyonnais Bank Slovakia, a.s., kde pôsobil na pozícii senior account manager. Do spoločnosti ABB Elektro, s.r.o. nastúpil v roku 1998 na pozíciu finančného riaditeľa zodpovedného za rozvoj finančných aktivít. Neskôr v nej zastával pozíciu generálneho riaditeľa a v rokoch 2001 – 2003, po reštrukturalizácii koncernu, bol ako viceprezident pre financie a interné služby zodpovedný najmä za vybudovanie a rozvoj shared servis centra spoločnosti na Slovensku.

Do Stredoslovenskej energetiky, a.s., nastúpil v roku 2003 na pozíciu vedúceho oddelenia Treasury. V roku 2004 sa stal finančným riaditeľom a neskôr riaditeľom divízie Financie a služby, kde bol zodpovedný za všetky finančné aktivity skupiny SSE ako aj za riadenie spoločných služieb –              IT, nákup, doprava, správa majetku a zákaznícke služby. Do 30. novembra 2013 zastával v SSE pozíciu riaditeľa divízie Financie.

Zdroj: SSE

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.