Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júla 2015 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE rozšírila certifikovaný integrovaný systém manažérstva o ďalšiu normu

Získaním tohto certifikátu rozšírila spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., už zavedený a certifikovaný integrovaný systém manažérstva o ďalšiu normu. V súčasnosti je integrovaný manažérsky systém SSE, a. s., tvorený týmito manažérskymi systémami:

Systém manažérstva kvality v súlade s požiadavkami normy ISO 9001,

Systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v súlade s požiadavkami normy OHSAS 18 001,

Systém environmentálneho manažérstva v súlade s požiadavkami normy ISO 14 001.

Týmto krokom prezentujeme, že spĺňame kvalitatívne štandardy, ktoré sú vyžadované normami. Naďalej vnímame požiadavky a očakávania našich zákazníkov a vyvíjame snahu zabezpečovať ich plnenie v požadovanej kvalite a čase, s ohľadom na životné prostredie, bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

Vernosť zákazníkov pravidelne hodnotí kvalitu poskytovaných služieb, avšak certifikát ISO 9001 je niečo ako medzinárodne nastavený kvalitatívny štandard. Firma s certifikátom kvality je pre zákazníka bezpečným výberom, pretože zákazník vie, že sa v nej dodržujú isté kvalitatívne štandardy, bez ktorých by inak certifikát nezískala.

Norma ISO 9001 je veľmi striktne zameraná na meranie, analýzy a zlepšovanie. Pre spoločnosť Stredoslovenská energetika, a.s. to znamená, že musí pravidelne merať a vyhodnocovať kvalitu poskytovaných služieb a prijímať také opatrenia, ktoré túto kvalitu a s ňou spojené procesy viac vylepšia.

Udržanie certifikátu berieme ako nástroj na neustále zlepšovanie procesov, ktorých kvalita má pozitívny dopad na spokojnosť našich zákazníkov a efektívne fungovanie spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s., na trhu.

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.