Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. septembra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE prináša program úspor Šetrime spolu elektrinu

Ceny energií tvoria relatívne veľkú časť výdavkov domácností, ktoré je možné znížiť realizáciou úsporných opatrení. Množstvo zaujímavých a užitočných informácií a rád nájdu záujemcovia na stránke http://www.setrime-elektrinu.sk

Cieľom programu úspor je v prvom rade motivovať ľudí k rozumnému využívaniu elektriny v domácnostiach a zoznámiť ich s praktickými návodmi ako jednoducho dosiahnuť úspory. Výrazné úspory je možné dosiahnuť aj využívaním moderných úsporných spotrebičov a technológií, efektívnejších vykurovacích systémov, či zmenou tepelno-technických vlastností budov.

V zákazníckych centrách sú tiež pre našich zákazníkov pripravené brožúry s radami a tipmi o spotrebe elektriny v domácnosti, o možnostiach úspor energií pri každodenných činnostiach a množstvo praktických rád a tipov, ako využívať elektrinu efektívnejšie. Častokrát sa jedná o jednoduché, finančne nenáročné riešenia alebo len úpravu návykov, ktoré vedú k úsporám.

  

SSE pripravila v spolupráci s partnermi ponuku rôznych výhod a zliav až do výšky 55 % na moderné úsporné technológie. Vďaka nim si zákazníci SSE môžu za výhodnejšie ceny zakúpiť napríklad akumulačné pece, tepelné čerpadlá, elektroakumulačné kotle, obehové alebo cirkulačné čerpadlá, či ohrievače vody, úsporné svetelné zdroje, dokonca aj plastové okná a dvere.

 

 Všetky potrebné informácie o úsporách, sadzbách, službách, ale aj o programe úspor „Šetrime spolu elektrinu“ a poskytovaných zľavách, sú zákazníkom k dispozícii na web stránke http://www.sse.sk, prostredníctvom Zákazníckych služieb na telefónnom čísle 0850 111 468 alebo ich radi poskytnú pracovníci v Zákazníckych centrách SSE.

Stredoslovenská energetika dodáva energiu pre život a podnikanie pre takmer 712 000 zákazníkov. Našim domácim trhom je stredné Slovensko, kde pôsobíme už viac ako 85 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispievame k ďalšiemu ekonomickému rozvoju nášho regiónu a životnej úrovne našich spoluobčanov. Stredoslovenská energetika, a. s., je členom skupiny Electricité de France.

Zdroj: SSE

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.