Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. januára 2016 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE: Presiahli sme počet 90000 s E-faktúrou!

Najväčšou výhodou E-faktúry je predovšetkým okamžité a spoľahlivé doručenie. Ide o produkt, ktorý má domácnostiam zjednodušovať život a firmám ich biznis procesy, preto stále pracujeme na zjednodušovaní aktivácie.

Elektronickú faktúru si môžete aktivovať zadarmo e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na webovej stránke www.sse.sk.

Projekt podpory aktivácie elektronických faktúr sa realizuje v spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s., od roku 2012. V roku 2015 sme premenili každých 10  tisíc aktivácií služby E-faktúra na jeden zasadený strom a tým sme priniesli viac zelene  do záhrady v Detských jasliach na Veľkej okružnej v Žiline.

Ak ste si doteraz E-faktúru neaktivovali, neváhajte a aj Vy získajte výhody – rýchlejšiu a lepšiu kontrolu doručenia, jednoduchú archiváciu a flexibilitu. Okrem toho prispejete k ochrane životného prostredia a svojho okolia.

Zdroj: SSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.