Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. decembra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE otvorila nové Zákaznícke centrum v Žiline

Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), 15. decembra 2011 slávnostne otvorila nové Zákaznícke centrum na Námestí A. Hlinku v Žiline. Zákazníci SSE v ňom vybavia všetky záležitosti súvisiace s dodávkou elektrickej energie. V nových priestoroch sa navyše budú môcť poradiť so špecialistami SSE v tom, ako využívať elektrinu efektívnejšie, a tak znížiť svoje účty.

Novootvorené Zákaznícke centrum SSE na Námestí A. Hlinku 2 v centre Žiliny nahradilo predošlé kontaktné miesto na neďalekej Ulici republiky 5. Ako hlavné zákaznícke centrum bude poskytovať najširšie služby spomedzi všetkých siedmich centier, ktoré SSE prevádzkuje. Zákazníkov privítajú väčšie a modernejšie priestory, ako aj špeciálny priestor, ktorý slúži na vzdelávanie zákazníkov o úsporných riešeniach a moderných technológiách, ktoré znižujú spotrebu energií, a najmä prezentáciu nových „smart“ riešení pre domácnosti, aj podnikateľov a organizácie. Nové zákaznícke centrum navyše predstavuje priestor na kultúrne aktivity alebo výstavy, čím prispeje k rozvoju života v meste. „Okrem vybavovania bežných záležitostí súvisiacich s dodávkou elektriny sa tu zákazníci budú môcť s nami poradiť o tom, ako využívať energiu efektívne a tým pádom na nej ušetriť,“ uviedol Pierre Chazerain, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s.

Otvorenie nového zákazníckeho centra, s veľkým dôrazom na energetické poradenstvo a prepojením na život ľudí v regióne, je tak ďalšou súčasťou napĺňania novej obchodnej značky Moja SSE, pre ďalšie rozvíjanie najlepších služieb a zákazníckej starostlivosti. SSE má tiež ambíciu stať sa popredným dodávateľom elektriny a plynu.

Mimo osobného kontaktu v niektorom zo zákazníckych centier môžu zákazníci SSE využiť aj viacero elektronických komunikačných kanálov. Všetci zákazníci zo segmentu domácnosti a podnikatelia môžu svoje záležitosti súvisiace s dodávkou elektriny vybaviť cez internetový portál WebSSErvis, e-mail, telefonické zákaznícke linky, či SMS. Viac informácií a kontakty je možné nájsť na stránke http://www.sse.sk.

Stredoslovenská energetika dodáva energiu pre život a podnikanie pre takmer 712 000 zákazníkov. Našim domácim trhom je stredné Slovensko, kde pôsobíme už viac ako 85 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispievame k ďalšiemu ekonomickému rozvoju nášho regiónu a životnej úrovne našich spoluobčanov. Stredoslovenská energetika, a. s., je členom skupiny Electricité de France

Zdroj: SSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.