Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. augusta 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE mení otváracie hodiny v zákazníckych centrách

Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), s platnosťou od 1. augusta 2011 mení otváracie hodiny v zákazníckych centrách, predlžuje možnosť osobného kontaktu počas „dlhého dňa“ a tiež dobu prevádzkovania zákazníckej linky.

SSE s cieľom poskytovať služby podľa skutočného využívania zo strany zákazníkov rozširuje prevádzkovú dobu zákazníckej linky, a to denne do 21,00 hod. a zároveň upravuje prevádzkovú dobu zákazníckych centier. „K uvedeným zmenám sme pristúpili na základe skutočnej návštevnosti zákazníckych centier, kedy väčšina zákazníkov k nám prichádza až po deviatej hodine a videli sme potrebu predĺžiť aspoň jeden deň v týždni. Zároveň sa potvrdzuje trend presunu zákazníkov z osobného kontaktu na telefonický, preto predlžujeme čas našej zákazníckej linky pre domácnosti až do deviatej večer“, povedala hovorkyňa SSE Jana Bolibruchová.

Všetky požiadavky charakteru zmluvného vzťahu a dodávky elektrickej energie môžu zákazníci SSE vybaviť prostredníctvom osobnej návštevy v jednom zo siedmich zákazníckych centier alebo v plnom rozsahu formou telefonického hovoru cez call centrum.

Pre všetky segmenty zákazníkov – domácnosti, podnikateľov a organizácie sú denne pripravené tímy kvalifikovaných pracovníkov, ktorí ochotne vybavia všetky požiadavky. Pracovníci zákazníckych centier sú k dispozícii každý pracovný deň od 8,30 hod do 14,30 hod. a počas predĺženej prevádzkovej doby, v stredu, do 17,30 hod. Zákazníci však môžu svoje požiadavky vybaviť aj prostredníctvom call centra, ktoré v plnom rozsahu a jednoduchšie nahrádza osobný kontakt so zákazníkom.

Zákaznícke linky pre domácnosti (0850-111-468) sú k dispozícii každý pracovný deň v čase od 06:00 do 21:00 hod. Pre podnikateľov a organizácie (0850-123-555) prevádzková doba ostáva nezmenená, sú k dispozícií každý pracovný deň v čase od 07:00 do 18:00 hod.

Stredoslovenská energetika dodáva energiu pre život a podnikanie pre takmer 700 000 zákazníkov. Našim domácim trhom je stredné Slovensko, kde pôsobíme už viac ako 85 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispievame k ďalšiemu ekonomickému rozvoju nášho regiónu a životnej úrovne našich spoluobčanov. Stredoslovenská energetika, a. s., je členom skupiny Electricité de France.

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.