Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júna 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SSE blízko k svojim zákazníkom na Liptove aj vďaka samospráve

SSE v nadväznosti na svoju stratégiu byť nablízku všetkým svojim zákazníkom, ponúkať služby a produkty tak, aby sa k nim dostal pohodlne naozaj každý, otvorila 1. júna 2011 za prítomnosti zástupcov spoločnosti a samosprávy, p. Olafa Kippa, člena predstavenstva SSE a p. Milana Kružliaka, zástupcu primátora mesta, samoobslužné zákaznícke centrum v Liptovskom Mikuláši, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy spoločnosti.

Samoobslužné zákaznícke centrum poskytuje zákazníkom SSE možnosť vybaviť všetky požiadavky týkajúce sa dodávky elektriny a ponúka riešenie pre domácnosti i pre podnikateľov a organizácie. Takáto forma obsluhy je výnimočná a špecifická a SSE ju prevádzkuje už tri roky, keďže sa osvedčila ako efektívna cesta riešenia zákazníckych požiadaviek.

Počas pracovných dní sú občanom k dispozícii všetky potrebné tlačivá a formuláre spolu s prehľadnými návodmi na ich vyplnenie a miesto pre ich príjem.

Každý pracovný deň môžu občania konzultovať svoje požiadavky telefonicky využitím bezplatnej komunikačnej linky a dvakrát do týždňa, v stredu a piatok môžu využiť osobné konzultácie pracovníka SSE, ktorého úlohou je poradiť pri riešení požiadaviek, vypĺňaní tlačív a preberať dokumenty pre spracovanie zákazníckych požiadaviek.

Na realizácii projektu samoobslužného centra pre zákazníkov sa významne podieľala aj samospráva. Milan Kružliak, druhý zástupca primátora mesta Liptovský Mikuláš, povedal počas slávnostného otvorenia, že ho výsledok komunikácie medzi radnicou a energetikmi nesmierne teší: „Centrum uľahčí život našim občanom i obyvateľom regiónu. Pod jednou strechou vybavia všetky potrebné náležitosti bez toho, aby museli cestovať do iného mesta.“

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.