Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. januára 2014 Plyn a ropa od Energia.skSITA

SPP ponúka službu MojeSPP

Využívaním služby Moje SPP (http://moje.spp.sk) sa komunikácia so zákazníkmi SPP zefektívni. Odberatelia zemného plynu od SPP, si môžu zriadiť svoje on-line konto, kde získajú okamžitý prehľad o svojich zmluvných účtoch, odberných miestach, faktúrach a platbách v súvislosti s odberom zemného plynu. Zákazníci získajú tiež prístup k správe vlastných údajov, ako je nahlásenie stavu spotreby, zmena tarify, zaslanie požiadavky alebo reklamácie. Súčasťou portálu je aj aktivácia elektronickej faktúry.

„Takmer všetky činnosti, ktoré sú spojené s odberom energií, môžu naši zákazníci zrealizovať on-line z pohodlia svojho domova. Vybrané skupiny zákazníkov však stále uprednostňujú osobný kontakt, čo samozrejme rešpektujeme. A práve silné zastúpenie v regiónoch prostredníctvom 19 Zákazníckych centier SPP patrí medzi naše silné stránky, ktorými sa odlišujeme od ostatných dodávateľov energií. V dlhodobom horizonte budeme určite svedkom postupného presunu komunikácie z osobného kontaktu do on-line prostredia, čo prinesie isté úspory, ale v niektorých oblastiach zostane osobný kontakt nenahraditeľný,” zdôraznila Jiřina Repaská, riaditeľka sekcie marketingu a retailu, SPP.

Súčasťou firemnej kultúry SPP, ako najväčšieho dodávateľa energií na Slovensku, je aj spoločenská zodpovednosť. Jedným z prirodzených prejavov zodpovedného prístupu k prostrediu je aj ochrana životného prostredia, ku ktorej prispieva tiež využívanie tzv. elektronických faktúr. Na rozdiel od klasickej papierovej faktúry, ktorá zvyšuje spotrebu papiera a energií, elektronická faktúra ochraňuje a šetrí životné prostredie a zároveň šetrí aj miesto potrebné na archiváciu takýchto dokumentov. Elektronická faktúra zaslaná na e-mailovú adresu zákazníka je daňovým dokladom v súlade so zákonom o DPH. Využívanie tzv. e-faktúry, ktorá je doručovaná zákazníkom bezplatne do e-mailovej schránky, uprednostňuje stále viac zákazníkov.

Výhody využívania on-line portálu MojeSPP:

K dispozícii nonstop kdekoľvek, kde je prístup na internet.

Rýchlosť, modernosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Možnosť získať informácie o histórii spotreby plynu; fakturácii; budúcich platbách.

Možnosť zmeniť si zmluvné údaje: adresu; tarifu; periodicitu platieb.

Možnosť zadať stav plynomera.

Možnosť objednať si: produkt Dve Energie od SPP (elektrická energia a zemný plyn); elektronickú faktúru; priamu inkasnú platbu.

Zdroj: SPP

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.