Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2012 Ostatné od Energia.skSITA

SPP ponúka novú službu – preventívnu prehliadku plynového spotrebiča rýchlo, jednoducho a za garantovanú cenu

Nová služba od SPP sa týka preventívnych prehliadok plynových spotrebičov (kondenzačného kotla, nekondenzačného kotla, plynového ohrievača vody) s výkonom do 50 kW značiek Buderus, Protherm a Viessmann.

Zákazníci si môžu preventívnu prehliadku spotrebiča vo svojej domácnosti objednať veľmi jednoducho: priamo na webovej stránke www.PrehliadkaKotla.sk, osobne na Zákazníckych centrách SPP na celom Slovensku alebo prostredníctvom Zákazníckej linky SPP 0850 111 363, prípadne e-mailom na zakaznickalinka@spp.sk a pre firmy je k dispozícii Biznis linka 0850 111 565. Platbu za prehliadku odporúčame zákazníkom zrealizovať hneď po objednaní, pričom SPP zákazníkom následne garantuje dohodnutie termínu prehliadky do 10 dní od uhradenia platby.

SPP garantuje:

  • služby profesionálnej a spoľahlivej servisnej spoločnosti
  • vykonanie prehliadky v súlade so zákonnými požiadavkami 
  • veľmi výhodnú konečnú cenu preventívnej prehliadky (bez dopravných a servisných nákladov)
  • rýchle dohodnutie termínu prehliadky do 10 dní od uhradenia platby

Kontrolu plynových spotrebičov, najmä kotlov, je vhodné vykonať raz ročne ideálne po skončení vykurovacej sezóny. Práve teraz je na ňu ideálny čas, keďže kontrola spotrebiča neobmedzí tepelnú pohodu v domácnostiach, a v tomto období nie je spotrebič maximálne vyťažený. Pre právnické osoby je revízia plynových spotrebičov podľa zákona raz ročne dokonca povinná.

Každý plynový spotrebič má byť prevádzkovaný a udržiavaný v súlade s návodom výrobcu a používaný len na požadovaný účel, preto sú preventívne kontroly nevyhnutné. Prehliadky sú určené pre všetky typy plynových spotrebičov v domácnostiach, ktorým už skončila záručná lehota stanovená zákonom alebo výrobcom. Takéto kontroly môžu vykonať len odborne spôsobilé firmy. Počas  prehliadky technik skontroluje bezpečnosť prevádzky kotla, plynového ohrievača vody a zároveň spotrebič optimálne nastaví na čo najúspornejší režim odberu zemného plynu, čím zníži náklady na energie. Technik môže odporučiť aj výmenu starého kotla za moderný kondenzačný kotol, ktorý môže výrazne prispieť k zníženiu nákladov na vykurovanie a ohrev vody.

Naši zákazníci sa môžu s dôverou obrátiť na vybraných Aliančných partnerov SPP, ktorí ponúkajú v mesiacoch apríl, máj a jún exkluzívne len pre zákazníkov SPP, mimoriadne zľavy na tieto kotly.

Takmer dvetisíc zákazníkov SPP má šancu získať EkoVýhru od EkoFondu. Zákazníci SPP, ktorí si nový kotol kúpili po 1. septembri 2011, nainštalujú ho a prihlásia sa do súťaže o EkoVýhru kedykoľvek do 30. septembra 2012, môžu vyhrať navyše až 300 EUR. Viac informácií o súťaži nájdete na www.ekofond.sk a www.spp.sk.

Zdroj: SPP

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.