Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2013 Plyn a ropa od Energia.skTASR

SPP: Počítačové označenie dokumentu značkou J&T je nedorozumenie

V rámci tohto auditu pretekali medzi poradcami a spoločnosťou stovky materiálov. Jedným z členov tímu za SPP bol aj poradca predstavenstva SPP, ktorý pred nástupom do SPP pracoval pre spoločnosť J&T Investment Advisors. Tá sa v roku 2010 dostala do štruktúry EPH a dnes má názov EPH Investments Advisors.

Po nástupe do SPP až doteraz pracoval na svojom starom počítači, ktorý označuje dokumenty značkou predchádzajúceho zamestnávateľa. Keďže poradcovia si medzi sebou vymieňali informácie, niektorý z poradcov väčšinového akcionára pri tvorbe materiálu do vlády použil časť údajov, ktoré pripravoval práve poradca predstavenstva SPP, informoval Ondrej Šebesta riaditeľ sekcie pre vzťahy s verejnosťou.

Zdroj: SPP

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.