Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. júna 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

SPP od júla s novým šéfom

BRATISLAVA 29. júna (SITA) – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) bude mať od júla nového šéfa. Stane sa ním Hans-Gilbert Meyer, ktorý vo funkcii nahradí doterajšieho predsedu predstavenstva Jeana-Jacquesa Ciazynskeho. „Za najvýznamnejšie oblasti, na ktoré sa budeme počas môjho predsedníctva sústreďovať, považujem predovšetkým implementáciu tretieho energetického balíčka, tému nevhodne nastavenej cenovej regulácie a predovšetkým ďalšie zvyšovanie konkurencieschopnosti SPP,“ vyjadril sa nový predseda predstavenstva SPP Hans-Gilbert Meyer.

Slovenský plynárenský priemysel je nadnárodná energetická spoločnosť. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. SPP poskytuje dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku (51 %) a konzorcium Slovak Gas Holding pozostávajúce zo spoločností E.ON Ruhrgas a GDF SUEZ (49 %).

(c) SITA

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.