Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júla 2014 Plyn a ropa od Energia.skTASR

SPP hľadá v e-aukcii realizátora prieskumov trhu na tri roky

Predmetom zákazky sú prieskumy zákazníckej spokojnosti a lojality, konkurencie, potrieb, vnímania značky a imidžu, produktov a služieb, pre-testy a post-testy informačných a komunikačných kampaní, call back, mystery shoppingy/callingy a iné prieskumy podľa potreby. Tie by mal vybraný dodávateľ uskutočňovať niekoľkokrát ročne v období rokov 2014 až 2017.

„Cieľom prieskumov je zabezpečovať porovnanie medzi jednotlivými regiónmi a medzi jednotlivými obdobiami, dodávateľmi energií, identifikovať trendy, riziká, potenciál a pozíciu na trhu,“ uvádza SPP v oznámení.

Predpokladaná hodnota zákazky je 480.000 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Zmluva bude uzatvorená na obdobie troch rokov. Víťaz vzíde z elektronickej aukcie. Najvýhodnejšia cena bude mať na rozhodovaní 80-% podiel a zvyšných 20 % zohľadní kvalitu vypracovaného návrhu prieskumu trhu na základe zadania prípadovej štúdie. Záujemcovia môžu predkladať svoje ponuky do 3. septembra tohto roka.

Copyright © TASR 2014

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.